Tüm Afrika’nın Dostları Derneği

Doç. Dr. Ozan Bakır: Etkili pazarlama planları geliştirin

Doç. Dr. Ozan Bakır: Etkili pazarlama planları geliştirin

Derneğimizin düzenlediği “2024 Çok Yönlü Eğitim Seminerleri”nin ilki genel merkezimizde yapıldı. Türkiye’de çeşitli fakültelerde eğitim gören Afrikalı öğrencilerin katıldığı seminerde Doç. Dr.  Ozan Bakır 5 saat süreyle “Pazarlama ve Tüketiciyi Anlama” konusunda bilgiler verdi. 

Doç. Dr. Bakır, “Bu seminer size müşteri karakterleri, pazarlama segmentasyonu ve müşteri ilişkileri yönetimi sistemleri gibi farklı yöntemleri kullanarak pazarlama kampanyalarını analiz etmek, değerlendirmek ve geliştirmek için pratik bilgiler sağlayacaktır” diyerek öğrencilere, “Etkili pazarlama planları geliştirin” tavsiyesinde bulundu. 

Uygulamalı anlatım teknikleriyle Afrikalı öğrencilerin ilgi odağı olan Ozan Bakır, “Müşterilerinizi anlamak, pazarlamanın en önemli parçalarından biridir ve iletişimleri doğru hedef kitleye etkili bir şekilde hedeflemenize imkan tanır. Bu seminer size müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için etkili bir CRM programının nasıl planlanıp sunulacağını gösterecektir. Süreçlerinizi ve eylemlerinizi tanımlayarak müşteri ilişkilerini geliştirebilecek ve mezun olduktan sonra çalıştığınız şirketin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olabileceksiniz” şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Bağış Seçenekleri