Basın

Friends of All Africa Association opens stand at MÜSİAD Expo

Friends of All Africa Association (TADD) opened a stand on Thursday in the Independent Industrialists’ and Businessmen’s Association’s (MÜSİAD) 16th MÜSİAD EXPO at the Istanbul CNR Expo Center.

DAILY SABAH AFRICA

TADD Ugandalı Hastalara Umut Oldu.

Tüm Afrika’nın Dostları Derneği (TADD), Uganda’da 5 bin kişiye sağlık taraması yaparken, 150 kişiyi de ameliyat ederek yeniden hayata döndürdü.

MİLLİYET

TADD MÜSİAD EXPO Fuarı’nda

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) düzenlediği 16. MÜSİAD EXPO kapılarını açtı. Tüm Afrika’nın Dostları Derneği (TADD) 09-12 Kasım 2016 tarihleri arasında CNR EXPO’da MÜSİAD tarafından düzenlenen MÜSİAD EXPO 2016 Fuarı’nda stant açtı.

İHA

TADD Uganda'da.

TADD, Uganda’da ikinci kez 9 farklı birimde şifa dağıtmaya devam ediyor. 10 günde 5 bini aşkın hastanın muayene edilmesi bekleniyor.

TÜRKİYE

Afrika'nın Dostları Bir Araya Geldi.

Eğitim, sağlık ve ekonomik alanlarda Afrika ülkeleriyle işbirliğini arttırmak ve nakdi yardımlarda bulunmak için kurulan Tüm Afrika’nın Dostları Derneği (TADD) geleneksel 2. iftar programını gerçekleştirdi.

MİLLİYET

Afrika TADD’ında kardeşlik seferi

Türkiye’nin Afrikalı kardeşleriyle kucaklaşması mazlumlar için yeni bir umut kapısı oldu. Tüm Afrika’nın Dostları Derneği ekonomi, eğitim ve sağlık komisyonlarının yaptığı yardımlarla bir zamanlar batıya karşı Osmanlı’nın yanında olan Afrikalılarla gönül bağı kuruyor.

MİLAT